Умови повернення та обміну товару.
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання посилки!

- Для того щоб обміняти товар - просто зробіть на нашому сайті замовлення на товар який Ви бажаєте отримати навзамін і дочекайтесь коли Ми Вам передзвонимо і надамо інформацію куди відправляти товар, який вам не підійшов. Як тільки Ми одержимо Ваш товар  Ми на наступний день відправимо  замовлення яке Вам потрібно та повернемо кошти, якшо сума замовлення буде меншою за суму повернення.

- Для того щоб повернути товар - просто відправте його за адресою Нова Пошта м. Івано-Франківськ віділення № 33. Отримувач Мельник Андрій тел 066-993-90-36, та вкладіть у посилку номер банківської карти та ПІБ власника , на яку ми повернемо Вам кошти протягом 2-х робочих днів після одержання повернення, також можна повернути посилку яку ви ще не одержали - для цього просто назвіть номер ТТН оператору Нової пошти на відділенні НП.

Ви завжди можете повернути або обміняти товар.

З доставкою за наш рахунок, якщо:

- товар не відповідає замовленому (відповідність найменувань і розмірів замовленому необхідно проводити в присутності кур'єра);

- товар був отриманий з браком (браком вважається товар з видимими або прихованими ушкодженнями. Наявність потертостей або плям перевіряйте при отриманні).

При цьому товар не повинен бути у вжитку, мати ярлики і неушкоджену упаковку. Прохання до батьків перед приміркою одягу одягати дитині памперс щоб уникнути непередбаченої ситуації:)

З доставкою за ваш рахунок, якщо:

- товар був отриманий якісний, але ви з яких-небудь причин вирішили його повернути або обміняти.

При цьому товар не повинен бути у вжитку, мати ярлики і не пошкоджену упаковку.

Непопадання з розміром не вважається браком.

 Повернення товару здійснюється по "Закону про захист прав споживача". У перелік товарів, які не підлягають обміну або поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005 входить натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених.

Вартість посилки оплачується при отриманні повністю, є повернення товару чи ні, повертається товар повністю або частково. Гроші будуть повернуті Вам переказом на фізичну особу або на особисту картку протягом 3-х робочих днів після прибуття повернутого товару до нас.

 

Зв'яжіться з нашим менеджером в 14-денний термін з моменту отримання посилки, і він допоможе Вам організувати повернення або обмін товару.